Hakkımızda

 HASPAK Kağıtçılık San.ve Tic. Ltd. Şti  2005  yılında Gaziantep’te kurulmuş olup, Kokulu Kutu Mendil üretimi ve Türkiye’de bir ilk olan Tek Tek Al peçete’yi ve Yassı Cep Mendi'i  üretmiştir. Şirketimiz son 3 yıl içerisinde ürün portföyünü ve vizyonunu her geçen gün daha da geliştirerek tüketiciye her zaman daha iyiyi ve kaliteli ürün ulaştırmayı hedef olarak seçmiştir. Ve bu misyon firmamızın Türkiye’de ki benzer üretim yapan firmaların takip ettiği gözde firmaları arasında yer almasını sağlamıştır.

 
HASPAK Kağıtçılık San.ve Tic. Ltd. Şti  Yüksek teknolojisi, tecrübeli ekibi ile ürettiği 1. Kalite Kokulu Kutu Mendil, Tek Tek Al Peçete, Poşet Mendil, Cep Mendil ve Fason üretimi ile  oluşan  ürün paleti  %70’ i yurt dışı, % 30’u yurt içi olmak üzere Seçkin bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir.
 
HASPAK Kağıtçılık San.ve Tic. Ltd. Şti  Temizlik kâğıdı sektörüne ilk girdiği günden bu yana %100 selüloz olan kalitesinden asla ödün vermeden her geçen gün yapmış olduğu Arge Çalışmaları neticesinde hep en iyiyi ve kaliteliyi hedef olarak seçmiştir. Amacımız bu Kaliteyi daha geniş kitlelere ulaştırmak olacaktır.
For Captain By Haspak Tek Tek Al Fruit